Úvod

Penzion Hugo je stylový penzion rodinného typu s celoročním provozem, který se nachází na České Sibiři v malebné horské krajině Jistebnické vrchoviny s vrcholem Javorová skála (723 m) .
Pro okolí plné lesů a rybníků se vžilo mezi turisty pojmenování Český Merán.

Penzion najdete v malé vesničce Uhřice jen 500 m od města Sedlec-Prčice a 1 km od lyžařského areálu Monínec s uměle zasněžovanou sjezdovkou o délce 1200m. Krajina je protkána cyklotrasami, najdete zde turistické a naučné stezky, v zimním období udržované běžkařské trasy. Srdečně Vás zveme k aktivnímu odpočinku, houbaření, procházkám, nebo vyjížďkám na koních či koupání.

Zákoutí s příjezdovou cestou

Zákoutí s příjezdovou cestou

Penzion Hugo nabízí ubytování v domácím stylu v deseti pokojích s celkovým počtem 31 lůžek. Pokoje se nacházejí ve dvou samostatných budovách. V hlavní budově se nachází 5 pokojů a 1 apartmán s celkem 19 lůžky, ve vedlejší budově jsou čtyři apartmány s kapacitou 11 lůžek s možností přistýlek). V hlavní budově je jeden pokoj  jednolůžkový, dva pokoje jsou dvojlůžkové, jeden třílůžkový apartmán a tři čtyřlůžkové . Ve vedlejší budově je jeden pětilůžkový , dvoulůžkový a čtyřlůžkový apartmán. K dispozici je celkem šest koupelen s toaletou,  pět kuchyňek , malá společenská místnost s televizí, velká společenská místnost s kapacitou až 25 osob, terasa, parkování v areálu objektu, zastřešený vířivý bazén a dětské hřiště se zahradním bazénem.

Hlavní budova

Hosté mají možnost posezení a grilování u krbu v zastřešeném venkovním koutku s vířivkou a výhledem na okrasnou zahradu. Našim hostům je k dispozici také kulečník, stolní tenis , gril , šipky a přístup k internetu přes Wi-Fi. Nabízíme zapůjčení sportovního nářadí, stolní tenis nebo zapůjčení kol.

Je možné i kempování na přilehlém pozemku, nedaleko rybníka, který je vzdálen 30m, s možností koupání. K dispozici je zde i ohniště, lze také zapůjčit plynový gril.

Vedlejší budova s posezením pod přístěnkem

Hosty, kteří nemají možnost příjezdu autem, bezplatně přivezeme a odvezeme z autobusové či vlakové stanice.

Po domluvě je možné pořádání oslav a večírků se zajištěným občerstvením.